29 listopada – 5 grudnia

29 XI – I Niedziela Adwentu

7:00 + Jan Treściński (10 r.śm.) i zm. z rodziny
9:00 + Wioletta Nowak (2 r.śm.)
10:30 Za dusze wypominane w tegorocznych wypominkach
10:30 + Jadwiga i Andrzej Jóźwik
12:00 + Andrzej Ecminger, Marianna, Stanisław Wojtania, Irena, Walenty Ecminger i zmarłych z obojga stron, Włodzimierz Walkowiak
15:00 + Andrzej Hummel i zm. z obojga stron
18:00 + Anna, Henryk, Jan Sankowscy; + Tomasz Gast

30 XI – poniedziałek

7:00 + Henryk Wicher – int. od wnuczki Angeliki z mężem i prawnuczki Oliwii
7:00 + Andrzej Majewski – int. od uczestników pogrzebu
17:00 + Anna Drzewiecka – int. od sąsiadów z ul. Medycznej 11a
18:00 W int. ks. Andrzeja z okazji imienin – int. od Żywego Różańca i Straży Honorowej
18:00 + Gerard, Zofia Znanieccy, dziadkowie: Paweł, Hildegarda Znanieccy, Franciszek, Maria Weilandt i zm. z rodzin obojga stron

1 XII – wtorek

7:00 + ks. Derkaczewski z racji październikowego pogrzebu
18:00 + Henryk Wicher – int. od 14 Róży Żywego Różańca
18:00 + Teresa Nowak i zm. z rodziny, rodziców, rodzeństwo
18:00 W intencji Katarzyny – dziękczynno-błagalna z okazji urodzin z prośbą o zdrowie – int. od dzieci

2 XII – środa

7:00 + Bronisława Kawrygowicz – int. od V Róży Żywego Różańca
7:00 + Longina Chabowska – int. od uczestników pogrzebu
17:00 + Anna Drzewiecka – int. od sąsiadów z ul. Medycznej 11a
18:00 + Jan Kończyński – int. od działkowców ogrodu „Zalesie” z Piły
18:00 + Zofia Walczak – int. od rodziny Kłosowskich

3 XII – czwartek

7:00 + siostra zakonna Benigna – int. od rodziny Drzazga i Wikariak z Białośliwia
18:00 + Helena, Bronisław, Marek Gaweł
18:00 + Irena Tabeńska – int. od pani Marii
18:00 O nowe powołania kapłańskie i zakonne, za kleryków z naszej parafii, za kapłanów posługujących w naszej parafii, w intencjach LSO i RPSK

4 XII – piątek

7:00 + za dusze w czyśćcu cierpiące
7:00 + Andrzej Majewski – int. od rodziny Gawrońskich
17:00 + Irena Malaga – int. od uczestników pogrzebu
18:00 Straż Honorowa NSPJ
18:00 + Władysława (25 r.śm.) Rychlik, rodziców z obojga stron

5 XII – sobota
7:00 W intencji wynagradzająco – przebłagalnej NS NMP za grzechy nasze i całego świata
7:00 + Anna Drzewiecka – int. od uczestników pogrzebu
18:00 + Krystyna Nowak (z racji ziemskich urodzin i imienin)
18:00 + Janina Ludka i zm. z rodziny Ludka

4-10 października 2020

4.X – XXVII Niedziela Zwykła

7:00 + Helena Chrobak (z okazji ziemskich urodzin)
7:00 + Krystyna Olinowicz greg. 4
9:00 W intencjach Żywego Różańca
10:30 + Alina Madej (9 r.śm.) intencja na prośbę męża z rodziną
12:00 Dziękczynno–błagalna w 49 rocznicę ślubu Joanny i Jana Marcinkowskich z prośbą o Boże błog., opiekę NMP, umocnienie w darach Ducha św.
12:00 Dziękczynno–błagalna w 45 rocznicę ślubu Łucji i Władysława z prośbą o Boże błog., opiekę NMP, umocnienie w darach Ducha św.
15:00 + Anna, Franciszek Przewoźniak; Maria Banach
18:00 + prof. Kazimierz Pająk
18:00 W intencji Pilskich Uczelni, studentów, profesorów, wykładowców; + profesorów

5.X – poniedziałek – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej

6:30 + Krystyna Olinowicz greg. 5
7:00 + siostrę zakonną Benignę int. na prośbę Anny Ramusiewicz wraz z rodziną z Bostonu
18:00 W intencjach Odnowy w Duchu Świętym
18:00 + Franciszek (27 r.śm.) Wanda i zm. rodzice obojga stron

6.X – wtorek

6:30 + Dariusz Nowak w 30 dniu od pogrzebu
7:00 + Krystyna Olinowicz greg. 6
18:00 + Krystyna Szymańska int. na prośbę sąsiadów z ul. Mickiewicza 115
18:00 + Genowefa Fąs (z okazji ziemskich urodzin ) + mąż Krystian int. na prośbę rodziny Iberflus i Wolskich

7.X – środa – NMP Różańcowej

6:30 + Krystyna Olinowicz greg. 7
7:00 + Kazimierz, Marianna, Stanisława (ona), Karol, Adam i zm. z obojga stron
18:00 + Janusz Kłaczkiewicz int. na prośbę rodziny Kardaś
18:00 Rez.

8.X – czwartek

6:30 + Krystyna Olinowicz greg. 8
7:00 + Regina Poznaniak int. od Lusi z rodziną
7:00 + Andrzej Skórzewski w 30 dniu od pogrzebu
18:00 O nowe powołania kapłańskie i zakonne, za kapłanów i LSO, w intencjach RPSK
18:00 + Walentyna, Władysław Makarowicz i zm. z rodziny
18:00 + Mirosława (ona) (30 r.śm.)

9.X – piątek

6:30 + Krystyna Olinowicz greg. 9
7:00 + Jerzy Zienkiewicz (1 r.śm.)
18:00 + Roman Zajdel int. na prośbę Bożeny
18:00 + Stefan Mańkowski int. na prośbę syna Jarosława z rodziną

10.X – sobota

6:30 + Krystyna Olinowicz greg. 10
7:00 + Mirosława (ona) (30 r.śm.)
18:00 + Paweł Rogoziński int. na prośbę dziadków
18:00 + zm. z rodziny Skiba i Roćko