19-25 maja 2019

PIĄTA NIEDZIELA WIELKANOCNA – 19 maja
7.00 + Jerzy Czechowski – intencja od żony z dziećmi
9.00 ROCZNICA I KOMUNII ŚWI: W intencji dzieci rocznicowych (szczególnie
9.00 O wypełnienie woli Bożej, o łaskę zdrowia dla chorej Nikoli Bojarczuk
10.30 ++ Józef Kopacki (15 r.śm.), Zmarli z rodziny
10.30 ++ Andrzej Ryczek (23 r.śm.), syn Mirosław
12.00 ++ Iren, Alojzy Gajewscy, Helena Spytek
15.00 W intencji Domowego Kościoła w naszej Parafii
18.00 ++ Klemens Białecki (15 r.śm.), Zmarli Rodzice

PONIEDZIAŁEK – 20 maja
6.30 ++ Janusz, Krystyna, Andrzej Prymus
7.00 + Irena Kowalska – intencja od córek z rodzinami
18.00 + Paweł Rogoziński
18.00 ++ Krzysztof i Radosław Komasa
18.00 + Roman Pęcherzewski

WTOREK – 21 maja
6.30 O zdrowie dla Jerzego
7.00 + Czesława (ona) Janużyk – intencja od Pani Fons
18.00 + Jan Michniewicz
18.00 ++ Stanisława (ona), Rodzice obu stron

ŚRODA – 22 maja
6.30 + Franciszek Mizglaski – intencja od bratanicy Gieni
7.00 + Barbara Niedbalska – intencja od męża
18.00 ++ Wiktor, Zmarli Rodzice obu stron
18.00 + Teresa Wojtkiewicz – intencja od rodziny Kiestrzyn

CZWARTEK – 23 maja
6.30 + Józefa (ona) Serwicka (z okazji Dnia Matki) – intencja od córek z rodzinami
7.00 W inetncji Magdaleny i Pawła Solibiedów oraz ich syna Wiktora o opiekę Matki Bożej i Boże błogosławieństwo w życiu i o uzdrowienie relacji w rodzinie
18.00 Dziękczynno-błagalna z prośbą o opiekę Matki Bożej, wszelkie potrzebne łaski dla Joanny i Wojciecha w 10 rocznicę ślubu
18.00 + Jadwiga Bień (4 r.śm.), Zmarli z Rodziny

PIĄTEK – 24 maja
6.30 Dziękczynna za łąskę powołania z okazji rocznicę święceń
7.00 + Marian Furman (30 dzień od pogrzebu)
18.00 + Wioletta Nowak – intencja od cioci Zdzisi
18.00 ++ Renata Szałańska, Zmarli z rodzin obu stron

SOBOTA – 25 maja
6.30 ++ Rodzice: Józefa (ona) i Bronisław Kowalkowscy, Dziadkowie obu stron i Szwagier Jan
7.00 ++ Stanisława (ona) Knioła (25 r.śm.), Józef Knioła
18.00 + Wioletta Nowak – intencja od koleżanki
18.00 + Stefania (ona), Stanisław i Marian Grzesiakowie

5-11 maja 2019

TRZECIA NIEDZIELA WIELKANOCY – 6 maja
7.00 W intencji Żywego Różańca
9.00 O Boże błogosławieństwo, opiekę NMP Wspomożenia Wiernych, światło Ducha Świętego łaskę żywej wiary dla Andrzeja i Adama oraz ich rodzin
10.00 W INTENCJI DZIECI PIERWSZOKOMUNIJNYCH I ICH RODZICÓW
12.00 Dziękczynno – błagalna w intencji Katarzyny i Adama w 1 rocznicę ślubu z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP Wspomożenia Wiernych i dar rodzicielstwa
15.00 ++ Sabina i Franciszek Tyll
18.00 ++ Antonina (ona) i Jan Mastalerek

PONIEDZIAŁEK – 6 maja
6.30 + Stanisław Pacocha (30 dzień od pogrzebu)
7.00 + Henryk Kuna – intencja od sąsiadów z ul. Małej
7.00 O łaskę zdrowia dla brata Edwarda
17.00 + Lechosław Szykowny
18.00 + Jan Michniewicz – intencja od syna Dariusza z rodziną
18.00 + Renata Hummel – intencja od Barbary z rodzinami

WTOREK – 7 maja
6.30 + Maria Lis (3 r.śm.) – intencja od córek i sióstr z rodzinami
7.00 + Adam Rabiński – intencja od Marii Ostojskiej z rodziną z Woli Zadąbrowska
17.00 ++ Stanisław, Antoni, Michał, Stefania, Janina, Wanda, Henryk
18.00 + Łukasz Kiestnoja (10 rocz. śm.)
18.00 + Paweł Rogoziński – intencja od córki Zuzanny

ŚRODA– 8 maja – Uroczystość św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, Patrona Polski
6.30 + Stanisław Strojek – intencja od brata Henryka z rodziną
7.00 + Stanisław, Marek, Władysław, Rodzice obu stron, Dziadkowie
17.00 ++ Antonina, Michał, Zmarli z Rodziny
18.00 ++ Janina, Jan Misior, Ludwika (ona), Jan Góra – intencja od Haliny i Leszka
18.00 + Wioletta Nowak – intencja od koleżanek i kolegów z pracy

CZWARTEK– 9 maja
6.30 + Beata Przybylska – intencja od rodziny Siwek
7.00 ++ Marian (35 r.śm.), Rodzice, Rodzeństwo obu stron
17.00 Dziękczynno-błagalna w intencji Bartłomieja Szymańskiego w 15 rocz. urodzin
18.00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Stanisława (on) Kielara – intencja od dzieci i zięcia
18.00 ++ Stanisław Strach (13 r.śm.), Leonarda (ona) (1 r.śm.), Michalina i Józef Rusak

PIĄTEK – 10 maja
6.30 + Leonid, Krzysztof, Krystyna, Piotr, Paweł, Karol, Antonina, Nadzieja i zm. z obu stron
7.00 + Bogusława (ona) (16 r.śm.)
7.00 + Beata Przybylska (30 dzień od pogrzebu)
17.00 Dziękczynno – błagalna w intencji Grażyny i Zbigniewa Błoch w 40 rocznicę ślubu
18.00 + Tadeusz Moszczyk (4 r.śm.), Zmarli z Rodziny – intencja od żony z dziećmi i rodzinami
18.00 + Zygmunt Plicht (39 r.śm.) – intencja od syna z rodziną

SOBOTA – 11 maja
6.30 + Ryszard Kamyszek (20 r.śm.)
7.00 ++ Regina Kochmańska, Zmarli z Rodziny
18.00 ++ Leokadia, Józef, Marek, Zmarli z Rodziny Kacprzaków, Lucjan Omiotek – int. od rodziny
18.00 ++ Franciszek Barasz, Rodzice: Janina i Stefan, Wincenty Szymanowicz
18.00 ++ Grażyna Kaziuk – intencja od ojca chrzestnego i rodziny Samulskich

28 kwietnia – 4 maja 2019

DRUGA NIEDZIELA WIELKANOCY, CZYLI MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 28 kwietnia
7.00 ++ Łucja i Franciszek Nowak, Bracia, Siostry, Siostrzeńcy i Zmarli z Rodziny
9.00 W intencji Caritas naszej Parafii
9.00 ++ Wojciech Krajewski (25 r.śm.), Rodzice: Józef i Helena, Józef i Pelagia – intencja od rodziny
10.30 ++ Czesław Stanilewicz i Zmarli z Rodzin obu stron – intencja od żony z dziećmi
12.00 ++ Stanisław i Małgorzata, Zmarli z ich rodzin
12.00 + Urszula Kolanek (1 r.śm.)
15.00 ++ Jerzy, Maria Dzierżyńscy – intencja od syna z rodziną
18.00 + Stanisław Jóźwik

PONIEDZIAŁEK – 29 kwietnia – Święto Św. Katarzyny Sieneńskiej, Dziewicy i Doktora Kościoła
6.30 ++ Józefa (ona), Bolesław Popławscy, Rodzice obu stron
7.00 ++ Benigna, Franciszek Jackowiak, Maria Wegner, Zmarli Rodzice obu stron
7.00 + Franciszek Górka (30 dzień od pogrzebu)
18.00 Dziękczynno-błagalna w 18 rocznicę urodzin Sandry Nowak z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP i umocnienie w darach Bożych – intencja od rodziców
18.00 + Maria Żołędziewska (1 r.śm.)
18.00 ++ Michał i Marcin Mucha, Andrzej Mucha

WTOREK – 30 kwietnia – Uroczystość Św. Wojciecha, bp i M – Patrona Polski
6.30 + Adam Rabiński – intencja od sąsiadów z ul. Słowackiego 28
6.30 + Ryszard Osos (30 dzień od pogrzebu)
7.00 ++ Leon Nurski, Irena Nurska – intencja od synów
7.00 + Tadeusz Gendera (30 dzień od pogrzebu)
18.00 ++ Maria Kijas (14 r.śm.), Stanisław Kijas (12 r.śm.)
18.00 ++ Łucja i Jan Kudła oraz Jan i Stefan Karwat

ŚRODA – 1 maja – wspomnienie św. Józefa, Rzemieślnika
6.30 O Boże błogosławieństwo, opiekę NMP i wszelkie potrzebne łaski dla Barbary i Wojciecha
7.00 ++ Janina, Jan – intencja od przyjaciół
18.00 Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP Wspomożenia Wiernych dla Teresy i Jerzego Piechowskich z okazji 45 r. ślubu
18.00 ++ Jadwiga Cieślik (4 r.śm.), Zmarli z Rodziny

CZWARTEK – 2 maja – wspomnienie św. Atanazego, Bp i DK
6.30 + Irena Kowalska – intencja od 12 Róży Żywego Różańca
7.00 + Adam Rabiński – intencja od siostry Krystyny z rodziną
7.00 + Zdzisław Zieliński (30 dzień od pogrzebu)
18.00 O umocnienie powołania dla kleryków, diakonów i kapłanów, o nowe powołania do seminarium koszalińskiego i we wszystkich intencjach Rodziny Przyjaciół Seminarium Koszalińskiego
18.00 + Jadwiga Komasa – intencja od sąsiadów
18.00 ++ Zygmunt Bober, Zmarli Rodzice obu stron – intencja od żony z dziećmi

ŚRODA – 3 maja – Uroczystość NMP Królowej Polski, Święto Konstytucji
7.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
9.00 ++ Tadeusz, Aleksandra (ona), Stanisław Wirowscy
10.30 ++ Janina, Ryszard Romanowscy, Zmarli Rodzice i Zmarli z Rodzin obu stron
12.00 + Andrzej Sławiński (27 r.śm.) – intencja od dzieci z rodzinami
15.00 ++ Kazimierz Kalka (24 r.śm.), Zmarli z Rodzin obu stron
18.00 W intencji wynagrodzenia Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za wszystkie zniewagi, bluźnierstwa za grzechy całego świata – intencja od Honorowej Straży Najświętszego Serca Pana Jezusa

SOBOTA – 4 maja – wspomnienie św. Floriana, Męczennika – Patrona Strażaków
6.30 + Cecylia Zielińska (30 dzień od pogrzebu)
7.00 W intencji wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy nasze i całego świata
18.00 ++ Alojzy (25 r.śm.), Wszyscy Zmarli z Rodzin Piotrowskich i Badurów
18.00 + Jadwiga Jagiełka – intencja od siostry z rodziną
18.00 ++ Wiesław Szymaszek (6 r.śm.), Rodzice: Helena i Józef Sosnowscy, Janina i Antoni Szymaszek – intencja od żony i dzieci

21-27 kwietnia 2019

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 21 kwietnia
6.00 REZUREKCJA – Za Parafian
9.00 ++ Jerzy, Jan, Włodzimiera (ona), Irena, Zmarli z Rodziny Sulimierskich
10.30 ++ Stanisław Banaszkiewicz (10 r.śm.), Maria i Wawrzyniec Banaszkiewicz oraz Adam Szczepański (20 r.śm.), Stanisław Szczepański, Felicja i Jan Górny, Krystyna Bąk
12.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę NMP oraz potrzebne łaski dla Wojciecha z okazji Imienin i dla Rodziców, a także dziadka Jerzego (również z okazji Imienin)
12.00 ++ Rodzice: Marianna i Stefan Nowak, Bracia: Stanisław i Kazimierz, Dziadkowie obu stron
15.00 W intencji Kręgów Domowego Kościoła działających przy naszej Parafii
18.00 ++ Alicja Kotlarek (3 r.śm.) – intencja od męża, córki, zięcia i wnuka

PONIEDZIAŁEK W OKTAWIE WIELKANOCY – 22 kwietnia
7.00 + Paweł Rogoziński – intencja od dziadków
9.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę NMP z okazji 88 rocznicu urodzin Władysława, o łaskę zdrowia, o światło Ducha Świętego dla Krzysztofa, Grażyny, Renaty i Stanisława oraz o przemianę serca wnuków i prawnuków
10.30 ++ Aleksander Szymczyk (on), Bolesława (ona) (w rocz. śm.) – intencja od syna Janusza
10.30 + Andrzej Tarkowski (3 r.śm.) – intencja od rodziny
12.00 W intencji zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi z prośbą o łaskę nawrócenia
15.00 + Jerzy Kiełbasiewicz, Zmarli z rodzin obu stron – intencja od żony z dziećmi
18.00 ++ Wojciech Witek i Zmarli z Rodziny Grochowskich

WTOREK W OKTAWIE WIELKANOCY – 23 kwietnia
6.30 + Wojciech (z okazji Imienin) – intencja od przyjaciół
6.30 + Jolanta Jaroszewicz (30 dzień od pogrzebu)
7.00 + Maria Grubich – intencja od Krzysztofa i Reginy
7.00 + Irena Kowalska (30 dzień od pogrzebu)
18.00 Dziękczynno-błagalna w intencji Haliny Jóźwiak w 70 rocznice urodzin
18.00 + Wojciech Kochanek (z okazji Imienin) – intencja od Artura i Grzegorza Michałek

ŚRODA W OKTAWIE WIELKANOCY – 24 kwietnia
6.30 + Jadwiga Komasa – intencja od sąsiadów
7.00 + Maria Grubich – intencja od Bożeny i Piotra Deja z Wysoczki
7.00 + Henryk Kudliński (30 dzień od pogrzebu)
18.00 + Wioletta Nowak – intencja od cioci Zdzisi
18.00 ++ Rodzice: Jadwiga i Lechosław Smolińscy
18.00 + Jerzy Guzy – intencja od żony i dzieci

CZWARTEK W OKTAWIE WIELKANOCY – 25 kwietnia
6.30 + Maria Grubich – intencja od pracowników Zespołu Szkół Technicznych w Pile
7.00 + Jadwiga Komasa – intencja od córki z rodziną
7.00 ++ Bronisława (ona) Walkowiak (7 r.śm.), Władysław (mąż)
18.00 ++ Stanisława (ona) Kwapisz (16 r.śm.), Władysław (on) Kwapisz (61 r.śm.) – intencja od rodziny
18.00 ++ Teresa, Leonard Gagajek, Zmarli z Rodzin Gagajek i Sobolewskich
18.00 + Ryszard Osos – intencja od sąsiadów z Al. Wojska Polskiego 54 a

PIĄTEK W OKTAWIE WIELKANOCY – 26 kwietnia
6.30 + Maria Grubich – intencja od Małgorzaty, Maryli i Irka
7.00 + Halina Kuliczkowska – intencja od szwagrów
7.00 + Czesław Rękosiewicz (30 dzień od pogrzebu)
18.00 Dziękczynno-błagalna w intencji Marceli w 90 rocznicę urodzin
18.00 + Irena Prużańska (5 r.śm.) – intencja od córki z rodziną

SOBOTA W OKTAWIE WIELKANOCY – 27 kwietnia
6.30 ++ Anna i Józef Fabiańscy, Rodzice obu stron
7.00 ++ Jan, Lucyna, Dorota, Leokadia, Stanisław, Aurelia Derdak, Tadeusz, Stanisława (ona) Słowik i Zmarli z Rodziny
18.00 Za Apostolat Maryjny – szczególnie z naszej parafii, za Ojca Świętego i naszą Ojczyznę
18.00 ++ Marianna i Antoni Stanek, Zmarli z Rodziny, Zenon Martenka (13 r.śm.)