13-19 stycznia 2019 r.

NIEDZIELA – 13 stycznia – Święto Chrztu Pańskiego
7.00 + Józef Żeliszewski (12 greg.)
7.00 + Maria Golonka (7 greg.)
9.00 ++ Helena Gabrych (19 r.śm.), Paweł Gabrych – intencja od syna z rodziną
10.30 ++ Julia Kobiałko i Zmarli z Rodziny
10.30 + Wioletta Nowak – intencja od rodziców Marii i Jana
12.00 ++ Zdzisław Kuliczkowski i Zmarli z Rodziny
12.00 Dziękczynno-błagalna w intencji Mieczysławy (ona) i Bogusława Połyniak w 40 rocznicę ślubu oraz Za Zmarłych ++ Rodziców: Zofię i Kazimierza, śp. Szymon
15.00 Dziękczynno-błagalna w intencji Ani Ruta w 18 rocznicę urodzin
18.00 ++ Jan Łatanik, Zmarli z Rodzin obu stron

PONIEDZIAŁEK – 14 stycznia
6.30 + Józef Żeliszewski (13 greg.)
6.30 + Maria Golonka (8 greg.)
7.00 + Władysław Giłka – intencja od sąsiadów
18.00 + Zdzisław Shröter – intencja od żony

WTOREK – 15 stycznia
6.30 + Józef Żeliszewski (14 greg.)
6.30 + Maria Golonka (9 greg.)
7.00 + Henryka (ona) Wojcieszak – intencja od rodziny Szulów z Dębicy
18.00 ++ Franciszka (ona) i Henryk Grenda – intencja od pracowników Urzędu Skarbowego

ŚRODA – 16 stycznia
6.30 + Józef Żeliszewski (15 greg.)
6.30 + Maria Golonka (10 greg.)
7.00 + Eugeniusz Serewa (30 dzień od pogrzebu)
18.00 + Zofia Piasek (1 r.śm.)

CZWARTEK – 17 stycznia – wspomnienie św. Antoniego, opata
6.30 + Józef Żeliszewski (16 greg.)
6.30 + Maria Golonka (11 greg.)
7.00 + Eugeniusz Serewa – intencja od żony Teresy
7.00 + Wiesław Studenny (30 dzień od pogrzebu)
18.00 ++ Antoni Kordek (7 r.śm.), Zmarli z Rodziny Kordków, Stanisława (ona) i Tadeusz Słowik

PIĄTEK – 18 stycznia
6.30 + Józef Żeliszewski (17 greg.)
6.30 + Maria Golonka (12 greg.)
7.00 + Henryka (ona) Wojcieszak – intencja od rodziny Dankowskich
7.00 + Marian Góral – intencja od uczestników pogrzebu
18.00 ++ Danuta i Krystyna Michalczewska, Zmarli z Rodzin obu stron

SOBOTA – 19 stycznia – wspomnienie św. Sebastiana Pelczara, biskupa
6.30 + Józef Żeliszewski (18 greg.)
6.30 + Maria Golonka (13 greg.)
7.00 + Eugeniusz Serewa – intencja od córki Danuty z mężem
7.00 + Sabina Andrysiewicz
18.00 + Stanisław Poznaniak (10 r.śm.)

30 grudnia 2018 r. – 5 stycznia 2019 r.

NIEDZIELA – 30 grudnia – Święto Świętej Rodziny: Jazusa, Maryi i Józefa
7.00 + Jadwiga Jagiełka – intencja od córki Oli z rodziną i syna Andrzeja z rodziną
9.00 ++ Zbigniew Obszarski, Franciszek Kisiel
10.30 ++ Franciszka (ona), Mieczysław, Kazimierz Lewandowscy, Marianna, Andrzej Żądło
12.00 ++ Irena, Jan Łabęcki, Bronisław Bączkowski, Dziadkowie obu stron
15.00 + Bożena Rzepiela – intencja od braci z rodzinami
18.00 Dziękczynna w intencji Reginy i Tadeusza Wojtkiewicz w 45 rocznicę ślubu

PONIEDZIAŁEK – 31 grudnia
6.30 + Halina i Zygmunt Wieczorkowie (30 dzień od pogrzebu)
7.00 + Henryka (ona) Wojcieszak (30 dzień od pogrzebu)
7.00 + Władysław Giłka (30 dzień od pogrzebu)
18.00 Za Parafian
18.00 ++ Zbigniew Ponicki (w rocznicę śmierci), Zmarli z Rodziny
18.00 ++ Klementyna Matkowska, Zbigniew Matkowski, Maria i Bolesław Łazarscy

UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI – 1 stycznia 2019
7.00 Za Parafian
9.00 ++ Rodzice: Stanisława (ona) i Józef Szczepaniak
10.30 ++ Leon i Anna Białczyk, Zmarli z Rodziny
12.00 Dziękczynno-błagalna w intencji zawierzenia całej rodziny Niepokalanemu Sercu NMP i o nawrócenie grzeszników
15.00 + Zofia Kopacka (21 r.śm.), Zmarli z Rodziny – intencja od rodziny
18.00 ++ Anna i Stanisław Smolińscy i Zmarli z Rodziny

ŚRODA – 2 stycznia – wsp. Świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, bp i dK
6.30 + Józef Żeliszewski (1 greg.)
7.00 + Bogdan Teclaf (30 dzień od pogrzebu)
7.00 O Boże błogosławieństwo, opiekę NMP Wspomożenia Wiernych, wszelkie potrzbne łaski dla Ireny Łatanik z okazji urodzin – intencja od dzieci i wnuków
18.00 ++ Siostry Skowrońskie, Elżbietanki: Wojciecha (ona), Romuli Fajfer

CZWARTEK– 3 stycznia
6.30 + Józef Żeliszewski (2 greg.)
7.00 + Teresa Urban (3 r.śm.) – intencja od mamy
7.00 O umocnienie powołania dla kleryków, diakonów i kapłanów, o nowe powołania do seminarium koszalińskiego i we wszystkich intencjach Rodziny Przyjaciół Seminarium Koszalińskiego
18.00 + Zdzisław Shröter – intencja od córki Renaty, Bogdana i wnuka Tomasza z rodziną

PIĄTEK – 4 stycznia
6.30 + Józef Żeliszewski (3 greg.)
7.00 + Henryk Gumiela (30 dzień od pogrzebu)
7.00 + Jerzy Guzy (30 dzień od pogrzebu)
18.00 ++ Dorota Mądrach (1 r.śm.), Magdalena Śledzik – intencja od rodziców

SOBOTA – 5 stycznia
6.30 + Józef Żeliszewski (4 greg.)
7.00 W intencji wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy nasze i całego świata
7.00 + Teresa Pytlinska (1 r.śm.) – intencja od męża i dzieci
18.00 ++ Jan, Maria Szajniccy, Zmarli z Rodziny