NIEDZIELA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ – 11czerwca

7.00 + Hieronim Słomianowski (greg. 21)

9.00 + Stanisław Więckowicz (8 r.śm.), Rodzice obu stron

9.00 + Jadwiga Nakielska (greg. 21)

10.30 ++ Krystyna Ziebarth (2 r.śm.), Zmarli Rodzice obu stron

12.00 O Boże błogosławieństwo dla Kręgów Domowego Kościoła oraz dla scholii dziecięcej, Pani Ani oraz dla ich rodzin

12.00 ++ Jan Witting, Grzegorz Zaremba, Rodzice obu stron, O Boże błogosławieństwo dla Urszuli

15.00 + Jan Tomkowski (4 r.śm.)

18.00 ++ Antoni Kordek, Sabina, Stanisław, Zmarli z Rodzin Kordek i Słowik, Stanisława (ona), Tadeusz Słowik

 

PONIEDZIAŁEK – 12 czerwca

6.30 + Hieronim Słomianowski (greg. 22)

7.00 + Jadwiga Nakielska (greg. 22)

18.00 + Zenon Rolczak (23 r.śm.) – intencja od córki

18.00 + Barbara Świergosz – intencja od rodziny Witów z Budzynia

18.00 ++ Regina i Waldemar Dmowscy

 

WTOREK – 13 czerwca

6.30 + Hieronim Słomianowski (greg. 23)

7.00 + Jadwiga Nakielska (greg. 23)

7.00 Dziękczynno-błagalna w intencji Teresy i Władysława w 63 r. ślubu oraz o Boże błogosławieństwo dla Jacka w 60 urodziny

18.00 ++ Zenon Prużański (28 r.śm.), Danuta Franczak (29 r.śm.) – intencja od córki i brata z rodzinami 18.00 ++ Rodzice, Dziadkowie obu stron, Stanisława (ona), Stanisław Łyskanowscy, Władysława (ona), Walenty, Michalina, Antoni Rezler – intencja od syna Tadeusza

18.00 ++ Edmund Kowalski (1 r.śm.) – intencja od żony i córek z rodzinami

 

ŚRODA – 14 czerwca – wspomnienie bł. Michala Kozala, biskupa i męczennika

6.30 + Hieronim Słomianowski (greg. 24)

7.00 ++ Katarzyna Szymowołos (5 r.śm.), Jan i Jerzy Szymowołos, Stefan Gryczka

18.00 + Tadeusz Kolanek (14 r.śm.) – intencja od żony i syna

18.00 + Jadwiga Nakielska (greg. 24)

18.00 + Barbara Świergosz – intencja od Basi i Zbyszka z synem

 

CZWARTEK – 15 czerwca - Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Jezusa Chrystusa

7.00 + Hieronim Słomianowski (greg. 25)

9.00 + Jadwiga Nakielska (greg. 25)

10.30 ++ Konstanty Szczap (6 r.śm.), Zmarli z Rodzin Szczap i Polaneckich

12.00 O łaskę nieba dla ++ Andrzej Rzeczycki, Bożena i Zdzisław Mazurek

15.00 ++ Stanisław Musiał – intencja od szwagra Andrzeja Nowakowskiego z rodziną

15.00 ++ Jerzy Bober (18 r.śm.) – intencja od żony i mamy

18.00 + Mieczysław Szafrański – intencja od żony i dzieci

 

PIĄTEK – 16 czerwca

6.30 + Hieronim Słomianowski (greg. 26)

7.00 ++ Stanisława (ona) Knioła (23 r.śm.), Józef Knioła

7.00 + Małgorzata Glanc (30 dzień po pogrzebie)

18.00 + Barbara Świergosz – intencja od pracowników Domu Pomocy Społecznej im. Św. Jana Pawła II

18.00 + Mieczysław Szafrański – intencja od sąsiadów z ul. Mickiewicza 129/3

18.00 + Jadwiga Nakielska (greg. 26)

 

SOBOTA – 17 czerwca – wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego

6.30 + Hieronim Słomianowski (greg. 27)

7.00 ++ Jadwiga Nakielska (greg. 27)

18.00 + Bronisław Pietrzyński (1 r.śm.)

18.00 + Jarosław Szmiłyk (1 r.śm.) – intencja od żony z rodziną

18.00 + Kazimierz Smoliński (23 r.śm.), Janina Smolińska (25 r.śm.), Marianna Sujka (8 r.śm.)

 
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 49 gości 
Czytania
Liczba odwiedzin
Odsłon : 1265674