29 czerwca 2017 po dziesięciu cotygodniowych spotkaniach zakończyło się Seminarium Odnowy Wiary w naszej parafii prowadzone z inicjatywy wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym. Agapa – czyli radosne spotkanie przy stole stało się okazją do podsumowania i świadectw, w których uczestnicy seminarium dzielili się tym, jakich łask otrzymali od Boga poprzez te spotkania. Okazją do zorganizowania seminarium stała się 30 – lecie istnienia naszej parafialnej wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym „Kanaan”. Jubileusz wspólnota będzie uroczyście obchodzić w naszej parafii w dniach 13 – 15 października 2017 r. JUŻ DZIŚ ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO SKORZYSTANIA Z PROPOZYCJI, które nasza Odnowa przygotowała w tym czasie, to wszystko jeszcze ogłosimy. ZAPRASZAMY!

To forma 10 - tygodniowych rekolekcji "w domu" przeznaczonych dla osób dorosłych. Rekolekcje te rozpoczęły się w naszej parafii 20 kwietnia.

Każdy tydzień ma określony temat, związany z najważniejszymi kwestiami dotyczącymi życia duchowego (m. in. problem rozeznawania duchowego, przebaczenia i uzdrowienia, działania Ducha Świętego, grzechu i nawrócenia, osobistej relacji z Bogiem itd.).

Cotygodniowe spotkania, które obejmują wspólną modlitwę, konferencję i spotkanie w grupach, dopełnia indywidualna modlitwa z Pismem Świętym, którą podejmuje każdy uczestnik Seminarium w domu.

Zapraszamy więc wszystkie osoby, które pragną pogłębić swoje życie duchowe, rozpoznać w sobie dary Ducha Świętego i odkryć piękno modlitwy z Pismem Świętym, do wzięcia udziału w Seminarium Odnowy Wiary.

Pamiętajmy o zabraniu ze sobą Pisma świętego i notatnika z długopisem

Seminarium Odnowy Wiary potrwa od 20.04.2017 – 29.06.2017.

 

Tematyka Seminarium Odnowy Wiary w Pilskiej kolegiacie ,, U Wspomożycielki,,

 

I. 20 kwietnia Bóg jest miłością

II. 27 kwietnia Biblia w życiu chrześcijańskim. Korzystanie z Pisma Świętego.

III. 4 maj Ja i Bóg Objawienia - Modlitwa ( grupy dzielenia)

IV. 11 maj Jezus Odkupicielem. Jezus Zbawicielem.

V. 18 maj Osoba Ducha Świętego. Duch Święty buduje Kościół

VI. 25 maj Wiara darem Ducha Świętego. Nawrócenie dziełem Ducha Świętego.

VII. 1 czerwiec Nabożeństwo pokutne i spowiedź generalna

VIII. 8 czerwiec Nabożeństwo uzdrowienia

IX. Weekend 9 czerwiec(piątek) Konferencja Jezus Panem.

Nabożeństwo Jezus Panem

10 czerwiec(sobota) Dary Ducha Św.

Duch Św. w Piśmie Św.

Odrodzenie w Duchu Św.

Modlitwy wstawiennicze

11 czerwiec(niedziela) Niektóre charyzmaty językowe. Świadectwa

X. 22 czerwiec Maryja Matka Boża i nasza

XI. 29 czerwiec Wzrost w życiu chrześcijańskim

 

 
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości 
Czytania
Liczba odwiedzin
Odsłon : 1284256