Nawet, jeśli nie ruszymy się z domu, możemy wziąć udział w Światowych Dniach Młodzieży, do czego zachęcamy. Wystarczy: wesprzeć materialnie naszą młodzież i (lub) przyjąć szwajcarskich pielgrzymów do naszych domów i (lub) wesprzeć ofiarą budowę ołtarza św. Jana Pawła II w naszej świątyni.

 

1. W przyszłą niedzielę (19 czerwca) młodzież z naszej parafii z ks. Pawłem na czele będzie prosić o pomoc w zorganizowaniu ich wyjazdu na Światowe Dni Młodzieży do Krakowa. W związku z tym gorąco zachęcamy do wsparcia tej prośby poprzez hojniejszy grosz do puszek przed kościołem po każdej Mszy św.

2.  Zgodnie z wcześniejszą informacją o przybyciu do naszego miasta Pielgrzymów Światowych Dni Młodzieży ze Szwajcarii uprzejmie prosimy o zgłaszanie chęci przyjęcia ich w gościnę do swoich domów. Goście będą dzieleni minimum po dwie osoby na dom. Zapisy w zakrystii, bliższe informacje u Ks.Pawła – Rejonowego Koordynatora ŚDM.

3. Wszystkim Ofiarodawcom, którzy składają celowe środki na rzecz budowy Ołtarza św. Jana Pawła II w naszej Kolegiacie, składamy serdeczne podziękowanie. Do tej pory wierni złożyli 11410 zł. Serdeczne Bóg zapłać!

W związku z tym, że wiele rodzin zwyczajem lat ubiegłych wpłacając ofiary na kościół, chce później odpisać kwotę jako darowiznę na cele kultu religijnego, podajemy nr konta parafialnego, dostępny także na stronie internetowej naszej parafii (www.wspomozycielka.pl):

 

Bank PeKaO SA II Oddział w Pile: 70 1240 1705 1111 0000 1900 1726

 
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 79 gości 
Czytania
Liczba odwiedzin
Odsłon : 1265710