KOLĘDA 2018

Kolęda jest jedyną w roku, oficjalną wizytą księdza z parafii w Waszym domu. Stąd bardzo prosimy, aby w miarę możliwości wszyscy domownicy byli obecni w domu. Dzieci i młodzież szkolna przedstawia księdzu zeszyt, ćwiczenia z religii oraz dzieci klas trzecich (pierwszokomunijne i młodzież gimnazjalna) indeksy.

W trakcie Kolędy podejmowane będą ważkie tematy związane z Rokiem duszpasterskim „Idźcie i głoście”, inicjatywy duszpasterskie, propozycje od Parafian, inwestycje.

Kolędę rozpoczynamy od poniedziałku do piątku włącznie o godz. 15.30. zaś w soboty od godz. 11:00

W niedzielę i święta – kolędy nie ma.

28.12.2017 r.  (Czwartek)

  1. Mała
  2. Drzymały
  3. Reymonta (cała)

29.12.2017 r. (Piątek)

  1. Traugutta
  2. Trentowskiego (cała)
  3. Makuszyńskiego

 30.12.2017 r. (Sobota)

  1. Bogusławskiego
  2. Fredry
  3. Ceglana
  4. Warsztatowa
  5. Dworzec Towarowy
  6. Sportowa
  7. Świteź

  Wtorek (2.01.2018r.)

 

  1. Żeromskiego (numery parzyste) od 14a – do 50 (włącznie)

Środa (3.01.2018r.  )

  1. Żeromskiego 52 – 114 (numery parzyste)
  2. Żeromskiego 45 a – 121 (numery nieparzyste)
  3. Żeromskiego 1 a b, 3 a b c d,
  4. Żeromskiego 17, 19, 21

Czwartek (4.01.2018r.)

  1. Żeromskiego 23, 25, 27, 29, 31, 33
  2. Wyspiańskiego 1, 3, 7, 9
  3. Wyspiańskiego 6 a b c d e

Piątek   (5.01.2018r.)

  1. Wyspiańskiego 2 a b c d, 4 a b c d,
  2. Wyspiańskiego 11, 12 , 13, 15, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55
  3. Wyspiańskiego 20-58 (domki)

Sobota (6.01.2018r.) – Uroczystość Objawienia Pańskiego

NIE MA KOLĘDY

 Poniedziałek   (8.01.2017r.)

  1. Wyspiańskiego 80-132 (domki)
  2. Tetmajera 2, 4, 6, 8

Wtorek (9.01.2018r.)

  1. Tetmajera 10, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30
  2. Łużycka

Środa (10.01.2018r.  )

  1. Rugijska
  2. Władysława IV
  3. Tetmajera 7, 11, 13, 15
  4. Krasińskiego (cała)

Czwartek (11.01.2018r.)

  1. Kondratowicza (cała = domki wzdłuż ulicy + bloki nr 6, 8, 10, 12)
  2. Słowackiego 12

Piątek   (12.01.2018r.)

  1. Słowackiego 14, 16, 18, 20, 22

Sobota (13.01.2018r.)

  1. Słowackiego 24, 26, 28, 30 32, 34, 36, 38, 40, 42
  2. Słowackiego – domki (od 1 do 33)
  3. Staffa
  4. Norwida

Poniedziałek   (15.01.2018r.)

  1. Mickiewicza 97 abcd, 99 abcde, 101 abcdef

Wtorek (16.01.2018r.)

  1. Mickiewicza 103 a b c d e f
  2. Mickiewicza 107 a b c d e f g h i
  3. Reja od 36 do 50

Środa (17.01.2018r.  )

  1. Mickiewicza 109 a b c d e f g h i
  2. Mickiewicza 111, 113, 115, 117, 119, 121

Czwartek (18.01.2018r.)

  1. Mickiewicza 123, 125, 127, 129, 131, 133
  2. Mickiewicza 135 a b c d
  3. Mickiewicza od 1 do 33 (domy wzdłuż ulicy)

Piątek   (19.01.2018r.)

  1. Konarskiego 4 a b c, 6 a b c, 9, 10, 14, 15, 32, 32 a, 33, 34, 35, 35 abc

Sobota (20.01.2018r.)

  1. Kochanowskiego 5, 7, 11, 13, 15, 17
  2. Orzeszkowej 10 a b c d e, 12, 14, 16, 18, 20
  3. Salezjańska 1 a b c, 4, 6, 7, 9, 11, 13, 15
  4. Złota 2, 9

 

Poniedziałek   (22.01.2017r.)

  1. Złota 10, 11 a b, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22
  2. Kasprowicza 5, 7 a b, 9

 Poniedziałek   (22.01.2018r.)

  1. Złota 10, 11 a b, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22
  2. Kasprowicza 5, 7 a b, 9

Wtorek (23.01.2018r.)

  1. Prusa 1,2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 a b
  2. Kochanowskiego 2 a b, 4, 6, 8, 10, 12, 14 a b

Środa (24.01.2018r.  )

  1. Asnyka 1 a b, 3, 4 a b c, 5, 7 a b, 9, 15, 17, 19, 24, 26, 28
  2. Ks. Kard. St. Wyszyńskiego 6, 8, 24 abcde, 26, 28, 30, 34, 48

Czwartek (25.01.2018r.)

  1. Wojska Polskiego 41 abcdef, 52 abc, 54 abc

Piątek   (26.01.2018r.)

  1. Medyczna 8, 9, 10, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35

 

Sobota (27.01.2018r.)

  1. Grunwaldzka (cała), Medyczna 11 abc

Poniedziałek   (29.01.2018r.)

  1. Kraszewskiego (cała), Lotnicza 1 c, 5, 7, 9, 11, 15, 17
  2. Szybowników 2 abc, 4 ab

 Wtorek (30.01.2018r.)

  1. Medyczna numery od 22-32, 34 (były hotel wojskowy), 43, 44, 45, 47,          49, 50, 52

ulice: Chorwacka, Kopernika, Żołkiewskiego

Środa (31.01.2018r.  )

 

  1. Wojska Polskiego 37 abcdef, 39 abcdef

Czwartek (1.02.2018r.)

  1. Wojska Polskiego 35 b c , domki wzdłuż ulicy: numery od 45 do 100

ulice: Długosza, Krzywa,      Szarych Szeregów

Piątek   (2.02.2018r.) – Święto Matki Bożej Gromnicznej – NIE MA KOLĘDY

Sobota (3.02.2018r.)

 Osiedle Gładyszewo – ulice: Agatowa, Kamienna, Rubinowa, Turkusowa,                                                  Szafirowa, Granitowa

Poniedziałek   (5.02.2018r.)

ulice: Hutnicza (cała), Armii Krajowej, Obrońców Helu

Wtorek  (6.02.2018r.)

ulice: Połabska (cała), Partyzantów, Batorego, Batalionów Chłopskich,         Czwartaków, Górna (dawna Armii Ludowej)

Środa   (7.02.2018r.)

ulice: Walecznych, Ks. Kardynała Wyszyńskiego 10 (nowy blok), Kotuńska          Droga, Kośno, Łęgi

KOLĘDA UZUPEŁNIAJĄCA – prosimy o łaskawe zgłaszanie chęci przyjęcia                                               duszpasterza z błogosławieństwem

Zaszufladkowano do kategorii Kolęda